Quantcast

Ambient biznesi ne Yzberisht 60m2, 85000 Euro!

€ 85.000,00
 • 2
Numri References
RF511140
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Yzberisht
Kontakt
0695562905
Pershkrimi
Titulli
Ambient biznesi ne Yzberisht 60m2, 85000 Euro!
Lloji prones
Ambient Biznesi
Siperfaqa
60 m
Siperfaqa totale
60 m
Tualete
2
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Shitet | Ambient biznesi ne Yzberisht 60m2, 85000 Euro! Ambienti ndodhet ne zonen e Yzberishtit shume prane dyqanit te Vodafonit. Eshte perdorur me pare si butik rrobash, sallon bukurie por edhe si bar kafe. Zona ka levizje te konsiderueshme dhe xhiro te garantuar. Per me shume detaje kontaktoni Tean: +355695562905
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 190 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Yzberisht) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto