AMBIENT BIZNESI / SHITJE KOMUNA PARISIT, Tirana

€ 62.64
  • 52.2 m
Numri References
RF417188
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
Komuna Parisit
Kontakt
0692040124
Pershkrimi
Titulli
AMBIENT BIZNESI / SHITJE KOMUNA PARISIT
Lloji prones
Ambient Biznesi
Siperfaqa
52.2 m
Siperfaqa totale
52.2 m
Çmimi m/2
€ 1.200
Garazh
Jo
Kati
1
Rikonstruktuar
Jo
Ashensor
Jo
Pershkrimi
AMBIENT BIZNESI / SHITJE , KOMUNA PARISIT
Prona ndodhet ne kryqezim te rrugeve “Prokop Mima”me “Bilal Golemi”,i cili gjëndet në pjesën jugore të Tiranës, në jug-perendim të stadiumit “Selman Stermasi”dhe në veri të Kompleksit Sportiv “Dinamo”,në zonën e quajtur “Komuna e Parisit”.
Siperfaqja : 52.2 m2
Cmimi : 62.640 euro
Per me shume info na kontaktoni ne numrin e tel 0692040124 ose na shkruani ne adresen tone te emailit [email protected]
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • 940 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Komuna Parisit) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Shkruaj Raportin Tend
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Anëtaresohu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto