Quantcast

AMBJENT BIZNESI PER SHITJE ,LAPRAKE

€ 42.000,00
 • 1
Numri References
RF155921
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
LAPRAKE
Kontakt
0682786525
Pershkrimi
Titulli
AMBJENT BIZNESI PER SHITJE ,LAPRAKE
Lloji prones
Apartament
Tipi
1+1
Siperfaqa
32 m
Siperfaqa totale
32 m
Gjendja
Bosh pa mobiluar
Tualete
1
Garazh
Jo
Kati
1
Rikonstruktuar
Jo
Ashensor
Jo
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet dyqan me siperfaqe 32 m2.Apartamenti ndodhet ne Laprake te pallatet e Arabit, me certifikate pronesie.Ndodhet ne katin e pare,buze rruge,me fasade xhami ,qepen ,punime cilesore dhe gipsi.
Cmimi 42 000 Euro.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 56 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, LAPRAKE) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto