Quantcast

Ambjent tregtar me hipotekë te "11 Janari&

€ 150.000,00
 • 1
Numri References
RF858611
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Afër shkollës "11 Janari"-Bllok
Kontakt
0694370227
Pershkrimi
Titulli
Ambjent tregtar me hipotekë te "11 Janari&
Lloji prones
Ambient Biznesi
Siperfaqa
30 m
Siperfaqa totale
30 m
Gjendja
Bosh pa mobiluar
Tualete
1
Garazh
Jo
Kati
1
Rikonstruktuar
Po
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Nxitoni!!! Ambjent tregtar për SHITJE ne zemër të Tiranës!
Ambjenti ndodhet në një nga lagjet më të preferuara të Tiranës, në zonën e ish-Bllokut. Pozicionimi i tij në katin e parë të një pallati ekzistues të kesaj lagjeje dhe afërsia me rrugën kryesore, e kthen në një pronë fantastike për investimin tuaj. Hapësirat e tij të brendshme janë shumë të rregullta duke lehtësuar përsonalizimin në mobilim. Disponon një hapësirë magazinimi, një tualet, dhe një verandë personale.

Për një vizitë në pronë kontaktoni në: ☎️0694098578
HABITAT Real Estate Experts, Orari 09.00-21.00
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 120 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Afër shkollës "11 Janari"-Bllok) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto