Quantcast

APARTAMENT PER SHITJE NE SARANDE

€ 98,40
Numri References
RF691438
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
rruga butrini prane hotel grandit
Kontakt
0692565164
Pershkrimi
Titulli
APARTAMENT PER SHITJE NE SARANDE
Lloji prones
Shtepi
Tipi
2+1
Siperfaqa
110 m
Siperfaqa totale
123 m
Çmimi m/2
€ 800,00
Garazh
Jo
Kati
6
Rikonstruktuar
Jo
Viti ndertimit
2013
Ashensor
Po
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Albania Estate ka 2 Apartamente dhe 2 Papafingo per shitje ne Sarande Shqiperi te cilat jane afer plazhit dhe qendres se qytetit. Ndertese e re, vetëm metra nga shëtitorja dhe plazhit. Me 20% nën vlerën e tregut është vendi më i mirë për të arritur shans më të lartë të rritjes së kapitalit.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 5227 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , rruga butrini prane hotel grandit) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto