APARTAMENT PER SHITJE NE SARANDE, Vlora

€ 110
 • 120m² m
Numri References
RF896768
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Vlora
Adresa
rruga butrini prane hotel grandit
Kontakt
0692565164
Pershkrimi
Titulli
APARTAMENT PER SHITJE NE SARANDE
Lloji prones
Shtepi
Tipi
2+1
Siperfaqa
120m² m
Siperfaqa totale
242 m² m
Çmimi m/2
€ 450
Garazh
Jo
Kati
5
Rikonstruktuar
Jo
Viti ndertimit
2012
Ashensor
Jo
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Vaske
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
Pershkrimi
Papafingo luksoze per shitje ne Sarande Shqiperi. Kjo papafingo ndodhet ne rrugen e 5 ne Sarande dhe ka nje pamje fantastike te qytetit te Sarandes dhe te Gjirit te Sarandes. Papafingo vjen e mobiluar dhe ka nje soleto/verande qe vjen me kete apartament.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 3058 Vizita
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Vlora, rruga butrini prane hotel grandit) via Google street view due to Google street view doesn't have data for this address.
Shkruaj Raportin Tend
Shkruaji një mesazh *
Anëtaresohu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto