Quantcast

BIZNES PER SHITJE ,RRUGA E KAVAJES

€ 15.000,00
 • 1
Numri References
RF837672
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Albania
Shteti Level 2
Albania
Adresa
RRUGA E KAVAJES
Kontakt
0682786525
Pershkrimi
Titulli
BIZNES PER SHITJE ,RRUGA E KAVAJES
Lloji prones
Ambient Biznesi
Tipi
2+1
Siperfaqa
90 m
Siperfaqa totale
90 m
Gjendja
E mobiluar
Tualete
1
Garazh
Jo
Kati
1
Rikonstruktuar
Jo
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Shitet biznes Estetike dhe Parukeri me siperfaqe 90m2 ne Kompleksin Delijorgji, kati 0. Ofrohet teresisht i mobiluar, me parket, sistem ngrohje, 2 kondicjonere, 2 banjo, aneks, kuzhine. Ka klientele te rregullt.
Cmimi: 15,000€ i diskutueshem
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 49 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Albania, Albania, RRUGA E KAVAJES ) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto