Quantcast

Dyqan per shitje ne zonen e bllokut

€ 150.000,00
 • 1
Numri References
RF240462
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
bulevardi Bajram Curri
Kontakt
0673333385
Pershkrimi
Titulli
Dyqan per shitje ne zonen e bllokut
Lloji prones
Apartament
Siperfaqa
28 m
Siperfaqa totale
24 m
Gjendja
Bosh pa mobiluar
Tualete
1
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Dyqani ndodhet ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane, ne hyrje te bllokut.
Ai shtrihet ne katin perdhe me 2 shkalle poshte, te nje pallati buze rruges krysore.
Me siperfaqe te certifikuar prej 28 m2, ambjenti eshte organizuar ne open space dhe tualet.
Avantazhi i kesaj prone konsiston ne vendodhjen e saj, qe eshte ne nje nga zonat me te populluara te Tiranes dhe vetrata e gjere prej xhami, e cila i jep vizibilet dhe mundesi shume te mire reklamimi biznesit. Mund te pershtatet ne: argjendari, butik, exchange, parukeri, zyre, noteri, agjensi turistike, real estate, etj.

Vlen shume si investim pasi aktualisht eshte i leshuar me qera.

Aktualisht i leshuar me qera
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 859 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , bulevardi Bajram Curri ) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto