Quantcast

Dyqane ne shitje Bulevardi Bajram Curri

€ 105.000,00
 • 2
Numri References
RF181470
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Rruga Komuna e Parisit
Kontakt
0694266788
Pershkrimi
Titulli
Dyqane ne shitje Bulevardi Bajram Curri
Lloji prones
Dyqan
Tipi
1+1
Siperfaqa
39 m
Siperfaqa totale
70 m
Gjendja
E Perdorur
Çmimi m/2
€ 1.500,00
Tualete
2
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Shiten dy dyqane tek lulishtja Cajupi, Bulevardi Bajram Curri perball ish Ekspozites Shqipria Sot. Dyqanet kan siperfaqe 39m2 dhe 31m2 te cilat kane mundsi bashkimi, 70m2. Ambjentet zoterojn dokumentacion te plote. Cmimi 1500euro\m2. Per me shume informacion ose per nje visit ne prone3 kontaktoni 0694266788. TOWWN ESTATE .
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 600 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rruga Komuna e Parisit) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto