Quantcast

Lokal per shitje ne zonen e Bllokut ne Tirane

€ 230.000,00
 • 1
Numri References
RF130108
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
rruga Vaso Pasha
Kontakt
0673333382
Pershkrimi
Titulli
Lokal per shitje ne zonen e Bllokut ne Tirane
Lloji prones
Bar
Siperfaqa
50 m
Siperfaqa totale
50 m
Tualete
1
Garazh
Jo
Kati
1
Rikonstruktuar
Jo
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Ambjenti gjendet ne rrugen Vaso Pasha, shume prane rruges Brigada e VIII, zona Bllok.
Lokali ka siperfaqe prej 50m2 dhe eshte i pajsiur me dokumenta pronesie.
Eshte i organizuar ne 2 ambinete, 1 tualet dhe ka hapesire jashte ku jane vendosur disa tavolina.
Aktualisht eshte i dhene me qera me nje cmim preferencial.
Zona eshte me e mira.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1544 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , rruga Vaso Pasha ) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto