Quantcast

Misto Mame pallatet Cabej shitet lokal

€ 2.000,00
Numri References
RF109224
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Misto Mame -Pallatet Cabej
Kontakt
0694273672
Pershkrimi
Titulli
Misto Mame pallatet Cabej shitet lokal
Lloji prones
Bar
Siperfaqa
105 m
Siperfaqa totale
145 m
Gjendja
E Perdorur
Çmimi m/2
€ 2.000,00
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Tek Misto Mame ,Pallatet Cabej buze rruge shitet lokal me siperfaqe te brendshme 105 m/2
dhe siperfaqe verande 40 m/2 i pershtatshem per bar kafe ,e kompletuar shume mire,
ne ne gjendje pune,me cmim 2000 euro m/2
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1454 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Misto Mame -Pallatet Cabej) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto