Quantcast

Njesi sherbimi me orientim te dyanshem

Numri References
RF175753
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
rr. Frosina Plaku
Kontakt
0694332338
Pershkrimi
Titulli
Njesi sherbimi me orientim te dyanshem
Lloji prones
Ambient Biznesi
Siperfaqa totale
84 m
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Me një sipërfaqe të bollshme dhe me orientim të dyanshëm, kjo njësi shërbimi është mundësia juaj më e mirë për zhvillimin e biznesit tuaj. Afërsia me rrugën dhe me hyrjen e banorëve e bën këtë dyqan shumë të avantazhuar.

Nxitoni të kontaktoni me ne! Është në favorin tuaj!
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 3803 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , rr. Frosina Plaku) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto