Quantcast

Okazion dyqan per shitje te Petro Nini

€ 55.000,00
 • 1
Numri References
RF173555
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
rruga Ymer Kurti
Kontakt
0673333381
Pershkrimi
Titulli
Okazion dyqan per shitje te Petro Nini
Lloji prones
Dyqan
Siperfaqa
27 m
Siperfaqa totale
40 m
Tualete
1
Garazh
Jo
Kati
1
Rikonstruktuar
Jo
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Ambjenti ndodhet ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane, shume prane gjimnazit Petro Nini Luarasi ne Tirane.
Zona eshte mjaft e njohur dhe e populluar.
Dyqani ka siperfaqe te certifikuar njesi prej 26.4 m2 dhe hapesire perjashte rreth 15 m2.
Mund te pershtatet ne lloje te ndryshme biznesi si: parukeri, market, fast food, noteri, fotokopje, etj.
Gjithashtu vlen per investim, dhe mund ta lini me qira afatgjate.

Agjensi Imobiliare Jona 067333 3381
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 95 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, rruga Ymer Kurti) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto