Okazion dyqan shitje Komuna Parisit, Tirana

€ 55.000
  • 136 m
Numri References
RF368122
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
rr. Osman Myderizi
Kontakt
0673333381
Pershkrimi
Titulli
Okazion dyqan shitje Komuna Parisit
Lloji prones
Dyqan
Siperfaqa
36 m
Siperfaqa totale
44 m
Tualete
1
Garazh
Jo
Kati
1
Rikonstruktuar
Jo
Ashensor
Jo
Website URL
Pershkrimi
Ambjenti gjendet ne katin e pare te nje pallati te ri, me pas shkalle nga rruga.
E certifikuar njesi, siperfaqja e brendshme eshte 36 m2 dhe ka verande perpara 18 m2. Dyqani eshte i pajisur me tualet brenda dhe ka fasade xhami per reklamimin e biznesit tuaj. Prona pozicionohet ne rrugen Osman Myderizi ne Tirane, zone mjaft e njohur dhe e populluar ne qytet, shume prane rruges kryesore te Komunes se Parisit dhe ne afersi te kompleksit Dinamo.
E njohur ndryshe dhe prane zyrave te Sigmes, kjo lagje ka shume banore dhe biznese te vogla qe operojne ne te. Dyqani eshte i pershtatshem per zyre, agjensi, market, parukeri, noteri, rrobaqepesi, fast food, bulmetore, etj. Cmimi: 55'000 euro Info: agjensi imobiliare Jona 06733 33381

  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 159 Shfaqur
Kushtet e Kredisë
Shuma e Kredisë
Kohëzgjatja
Vite/Muaj
Norma Interesit
%
Data e parë e pagesës
Reset
Pagesat
Plotësoni në formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Programi per shlyerjen e Kredise
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, rr. Osman Myderizi) via Google street view due to Google street view doesn't have data for this address.
Enter your report
Shkruaji një mesazh *
Kyçu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto