Quantcast

OKAZION, SHITET AMBIENT TEK '' KOMUNA E PARISIT ''

€ 90.000,00
Numri References
RF116886
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
KOMUNA E PARISIT
Kontakt
0682017333
Pershkrimi
Titulli
OKAZION, SHITET AMBIENT TEK '' KOMUNA E PARISIT ''
Lloji prones
Ambient Biznesi
Siperfaqa
80 m
Siperfaqa totale
80 m
Gjendja
Bosh pa mobiluar
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Ashensor
Jo
Pershkrimi
OKAZION,Shitet Ambient Biznesi ne nje nga zonat me te kerkuara ne TIRANE,ne brendesi Kompleksit KIKA I VJETER.
Ambienti ndodhet ne katin 0 dhe ka nje fasade xhami ku duket edhe nga rruga kryesore.
Ambienti mund te ndahet gjithashtu ne 3 dyqane te tjera.
Siperfaqja eshte 80m2 me Certifikat te rregullt pronesie.
Cmimi eshte vetem 90.000 euro. ( I DISKUTUESHEM )
Momentalisht ambienti eshte dhene me qera.

Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni.
REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1
Tirana, Albania
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 409 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, KOMUNA E PARISIT) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto