Okazion: Shitet Lokal-Restorant, i Investuar

€ 255.000,00
 • 180 m
Numri References
RF501462
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Stadiumi Dinamo - Rr. Emin Duraku
Kontakt
0696399513
Pershkrimi
Titulli
Okazion: Shitet Lokal-Restorant, i Investuar
Lloji prones
Restorant
Tipi
1+1
Siperfaqa
80 m
Siperfaqa totale
80 m
Gjendja
E mobiluar
Tualete
1
Garazh
Jo
Kati
1
Rikonstruktuar
Po
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Okazion: Shitet Lokal - Restorant ne Gjendje Pune afer Stadiumit Dinamo - (82 m2) Ambient Brenda + (30 m2) Ambient i Shfrytezueshem Jasht | Vendndodhje perfekte - afer me Parkingun e Madh | I Investuar Brenda 2 Vitet e Fundit | Dalje Direkte ne Rruge | Ndricim Shume i Mire | Sistemi Elektrik, Hidraulik, Audio, Ndricimi i Rinovuar | 24 Vite Restorant | Kuzhina me Pajisjet Gati | Sistemi i Aspirimit dhe Kondicioner i Madh te Instaluara | Dyer + Dritare + Fasade Xhami | Ndricim me Spote Jashte | Karrige dhe Tavolina Shume Cilesore Brenda/Jashte | Tualet me Hidrosanitare te Mirembajtura | Instalimet Elektrike, Hidraulike dhe ato te Internetit Gati

Q702

Te dhenat e ndarjes:

- Ambienti Brenda 82 m2
- Ambiento Jashte rreth 30m2 i shftytezueshem

- Salla kryesore
- Ambienti per Kuzhinen
- Bari
- 1 Tualet
- 1 Mini Depo e Vogel
- 2 Dalje

Karakteristika:

- Mundesi shume e mire
- Lokal - Restorant ne GJENDJE PUNE
- Brenda e Investuar 2 vitet e fundit
- Vendndodhje perfekte - Prane Stadiumit Dinamo , afer me Parkingun e Madh**
- Zone Restorantesh
- Dalje Direkt ne Rruge ( 2 dalje)
- Ndricimi i mire
- Sistemi Elektrik, Hidraulik, Audio, Ndricimi i Rinovuar
- 24 Vite Restorant

Ambienti Brenda

- KUZHINA me pajisjet Gati ( Lavaman, Furre, Sgare dhe tjera ) te instaluara dhe gjendje pune
- Sistemin e Aspirimit te instaluar***
- Kondicioner i Imstaluar

- Me KONDICIONER te madh te Instaluar
- 1 TV Plazma te medh te montuar

- 10 tavolina + Karrige BRENDA
- 6 Tavolina + karrige JASHTE

- Shtruar ambienti me Pllake
- Dyer + Dritare + Fasade Xhami
- Instalime Elektrike, Priza, fisha Internetit Gati

- Tualet
- 1 Mini Depo / per Magazinim materialesh
- Dalje nga Mbrapa me dere

Ambienti JASHTE

- JASHTE ka hapsire te shfrytzueshme
- Rregulluar Ndricimi me Spote
- 6 Tavolina me Karrige
- Aksesim direkt ne rruge

Cmimi: 255,000 euro

Tel ose Whatsapp: 0696399513
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 217 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, , Stadiumi Dinamo - Rr. Emin Duraku) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto