Quantcast

Shiten 2 njesi tregtare 25m2+50m2,zona e Brrylit!

€ 175.000,00
Numri References
RF122565
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Brryli
Kontakt
0698884801
Pershkrimi
Titulli
Shiten 2 njesi tregtare 25m2+50m2,zona e Brrylit!
Lloji prones
Ambient Biznesi
Siperfaqa
75 m
Siperfaqa totale
75 m
Gjendja
E Perdorur
Çmimi m/2
€ 2.333,00
Garazh
Jo
Kati
1
Rikonstruktuar
Jo
Ashensor
Jo
Pershkrimi
SHITEN 2 njësi tregtare 25 m2 + 50m2.

Shiten 2 njësi tregtare ne zonen e Brrylit. te pozicionuara buze rruge, pa shkalle.

Njesitë, disponojne dokumentacion te rregullt dhe jane te vecuar nga njeri tjetri.

Per me teper informacion: 0676015000 / 0698884801

 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 104 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Brryli) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto