Quantcast

Shiten 2 njesi tregtare(97m2 + 43m2), Brryli

€ 336.000,00
 • 2
Numri References
RF495162
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Brryli, ish Rozafa
Kontakt
355698884801
Pershkrimi
Titulli
Shiten 2 njesi tregtare(97m2 + 43m2), Brryli
Lloji prones
Ambient Biznesi
Tipi
1+1
Siperfaqa
140 m
Siperfaqa totale
140 m
Gjendja
Bosh pa mobiluar
Çmimi m/2
€ 2.400,00
Tualete
2
Garazh
Jo
Kati
1
Rikonstruktuar
Po
Ashensor
Jo
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Mundesi investimi, shiten dy njesi tregtare (97m2 + 43m2) te investuara, ne zonen e Brrylit (ish-Rozafa).

Njesite tregtare disponojne dokumentacion te rregullt hipotekor, pa konflikte apo parregullsi. Ato ndodhen ne nje zone shume te populluar, me nje akses te menjehershem me rrugen kryesore, transportin publik dhe aktivitete te tjera tregtare.

Siperfaqja prej 140m2 ne total dhe lartesia e objektit e bejne shume te lehte ndarjen e tij ne baze te nevojave te aktivitetit. Shume e pershtatshme per biznese si klinika, laboratore, qender kursesh, supermarket, palester etj.

Se bashku me njesite, ofrohet dhe nje siperfaqe prej 55 m2 verande e shfrytezueshme.

Ofrohet gjithashtu mundesi qeraje afatgjate (mbi dy vite).

Kati: Perdhes
Siperfaqja e objektit: 140 m2
Siperfaqja e verandes: 55m2
Tualete: 2
Fasade Xhami
Dyer: 3

Cmimi i shitjes per m2: 2400 euro

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontaktoni ne +355698884801.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 99 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Brryli, ish Rozafa) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto