Quantcast

Shitet Amb. Biznesi ne Rrugen e Barikadave Tirane

€ 739.000,00
Numri References
RF151184
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Rruga e Barikadave ne qender te Tiranes
Kontakt
0682770111
Pershkrimi
Titulli
Shitet Amb. Biznesi ne Rrugen e Barikadave Tirane
Lloji prones
Dyqan
Tipi
1+1
Siperfaqa
230 m
Siperfaqa totale
230 m
Gjendja
E Perdorur
Çmimi m/2
€ 3.200,00
Garazh
Jo
Kati
1
Rikonstruktuar
Jo
Viti ndertimit
1986
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Shite Ambient Biznesi buze rruges se Barikadave ne qender te Tiranes,ne nje nga zonat me te mira per biznes ne qender te Tiranes me nje siperfaqe prej 230 m2. Ambjenti eshte i ndare ne dy kate .Ne katin e pare jane 130 m2 siperfaqe e brendshme dhe 30 m2 siperfaqe e jashtme para dyqanit dhe ne katin e dyte jane 100 m2 siperfaqe ndertimore.Ambienti disponon fasade xhami. Eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone kontaktoni ne telefon.0682770111
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 46 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Rruga e Barikadave ne qender te Tiranes) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto