Quantcast

Shitet ambient biznesi ,3+1,1002,Kamez,110,000E.

€ 110,00
 • 1
Numri References
RF134952
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Kamez,Tirane
Kontakt
00355683597752
Pershkrimi
Titulli
Shitet ambient biznesi ,3+1,1002,Kamez,110,000E.
Lloji prones
Apartament
Siperfaqa
100 m
Siperfaqa totale
100 m
Tualete
1
Garazh
Jo
Kati
1
Rikonstruktuar
Jo
Ashensor
Jo
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet ambient biznesi 100 m2 me hipoteke 110000Euro.Ambienti funksionon si parukeri dhe ndodhet afer Bashkis Kamez ne rruge kryesore.Ne cmime perfshihen dhe paisjet te cilat jane te paperdoruara me pare.Eshte e organizuar ne tre ambiente.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 51 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Kamez,Tirane) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto