SHITET AMBIENT BIZNESI FUNKSIONAL

€ 210.000,00
 • 1
Numri References
RF102938
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
BULEVARDI BAJRAM CURRI, TIRANE
Kontakt
0697022840
Pershkrimi
Titulli
SHITET AMBIENT BIZNESI FUNKSIONAL
Lloji prones
Ambient Biznesi
Siperfaqa
46 m
Siperfaqa totale
46 m
Gjendja
E Re
Tualete
1
Garazh
Jo
Kati
1
Rikonstruktuar
Po
Ashensor
Jo
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Ambienti ndodhet buze rruges kryesore, ka me shume se 8 vjet qe operon ne treg me shum sukses. Eshte nje mundesi e mire investimi pasi ndodhet ne nje zone te populluar dhe me levizje te madhe. Per me shume informacione na kontaktoni ☎ 069 702 2840
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 69 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, BULEVARDI BAJRAM CURRI, TIRANE) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto