Quantcast

SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN KONGRESI, LUSHNJE

€ 120.000,00
 • 1
Numri References
RF127165
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Fierit
Shteti Level 2
Lushnje
Adresa
Kongresi Lushnje
Kontakt
0697032244
Pershkrimi
Titulli
SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN KONGRESI, LUSHNJE
Lloji prones
Dyqan
Tipi
1+1
Siperfaqa
1 m
Siperfaqa totale
275 m
Gjendja
E Re
Çmimi m/2
€ 1,00
Tualete
1
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Shitet ambient biznesi në lagjen Kongresi, Lushnje. Ka sipërfaqe totale 27.5m². Ndodhet afër Bar Pedonale dhe ka pozicion të favorshëm për biznese të ndryshme. Çmimi i shitjes është 120 000 €/Total.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontakoni në ☎ 069 703 2244
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 110 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Fierit, Lushnje, Kongresi Lushnje) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto