Quantcast

SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISH

€ 200.000,00
 • 1
Numri References
RF196705
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Fierit
Shteti Level 2
Lushnje
Adresa
xhevdet nepravishta
Kontakt
0697032244
Pershkrimi
Titulli
SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISH
Lloji prones
Ambient Biznesi
Siperfaqa
1 m
Siperfaqa totale
43052 m
Gjendja
Bosh pa mobiluar
Çmimi m/2
€ 1,00
Tualete
1
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Shitet ambient biznesi në lagjen Xhevdet Nepravishta, Lushnje.
Ambienti ka sipërfaqe 430.52 m² dhe mund të përdoret për biznese të ndryshme.
Ka lokacion të favorshëm buzë rrugës Shëtitorja e Stadiumit.
Shitet me çmimin prej 200 000 €/Total.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni në: 069 703 2244
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 78 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Fierit, Lushnje, xhevdet nepravishta) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto