Quantcast

SHITET AMBIENT BIZNESI NE ZONEN E '' FRESKUT ''

€ 160.000,00
Numri References
RF214306
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
FRESK
Kontakt
0694273672
Pershkrimi
Titulli
SHITET AMBIENT BIZNESI NE ZONEN E '' FRESKUT ''
Lloji prones
Ambient Biznesi
Siperfaqa
205 m
Siperfaqa totale
205 m
Gjendja
Bosh pa mobiluar
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Shitet Ambient Biznesi 2 Katsh buze rruges se thesarit tek HIPO MARKET ne zonen e FRESKUT te lulishtja.
Ambienti eshte i ndare ne 2 kate dhe perdoret si lokal ku dhe mund te argetohen femijet per shkak te Lodrave qe disponon.
Lokali punon prej vitesh dhe ka nje klientele te rregullt.
Siperfaqja eshte 205m2. ( PA HIPOTEK )
Cmimi eshte vetem 160.000 euro.

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672 / 069 20 33 335 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta

REAL ESTATE REGER
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 244 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, FRESK) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto