SHITET AMBIENT BIZNESI, PRANE ''VASIL SHANTOS''

€ 500.000,00
 • 100 m
Numri References
RF172887
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
PRANE BAR ''MARKO'' VASIL SHANTO
Kontakt
0682017333
Pershkrimi
Titulli
SHITET AMBIENT BIZNESI, PRANE ''VASIL SHANTOS''
Lloji prones
Ambient Biznesi
Siperfaqa
100 m
Siperfaqa totale
100 m
Gjendja
Bosh pa mobiluar
Çmimi m/2
€ 5.000,00
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Shitet Ambient Biznesi ne nje nga zonat me te kerkuara ne TIRANE prane kryqezimit te VASIL SHANTOS afer BAR MARKOS.
Ambienti ndodhet ne nje zone qe ka shume levizje dhe ka gjithashtu nje VERANDE e cila mund te shfrytezohet.
Ambienti eshte i pershtatshem per dyqan,lokal,piceri,restorant etj.
Siperfaqja eshte 100 m2 me certifikat te rregullt pronesie.
Cmimi eshte 500.000 euro ose ndryshe 5000 euro per m2.

REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1
Tirana, Albania
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 857 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, , PRANE BAR \'\'MARKO\'\' VASIL SHANTO) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto