Quantcast

Shitet Ambient Biznesi (Rr. e Durresit)

€ 62.550,00
 • 1
Numri References
RF970350
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Rr. e Durresit
Kontakt
0692238499
Pershkrimi
Titulli
Shitet Ambient Biznesi (Rr. e Durresit)
Lloji prones
Ambient Biznesi
Tipi
1+1
Siperfaqa
70 m
Siperfaqa totale
76 m
Gjendja
Bosh pa mobiluar
Tualete
1
Garazh
Jo
Kati
1
Rikonstruktuar
Po
Ashensor
Po
Pershkrimi
Dyqan i konvertueshem ne apartament Dupleks

Q1512

SIP. E dyqanit 46 m2 total ( 40 m2 neto + 6 m2 te perbahsketa , Lulishtja para hyrjes)

Siperfaqja kur te konvertohet ne Dupleks

70- 75 m2 Neto + 6 m2 te perbashke ( lulishtja para hyrjes)
Total : 76- 81 m2

Lartesia eshte 4.9 m

Me Tualet

Dyqani ka lartesi 5 shkalle nga toka, dhe pallati eshte i ri shume cilesor,

Punimet e shkalleve jane te bera me mermer!

Lagja eshte perfekte ne vendodhje, tek Rruga e Ambasadave ( Ngjitur),
Midis Rruges se durresit dhe rruges se kavajes,
, eshte shume qetesi, dhe me gjithashtu shtepi private dhe vila ne lagje!

Eshte rast ideal per ta blere per investim per qera afatgjate, apo per Airbnb!

( Mundesi per tu blere dhe 1 post parkimi i hapur me cmim 15 000 euro)

Cmimi: 62,550 Euro

Tel ose Whatsapp: 0692238499
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 74 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Rr. e Durresit) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto