SHITET AMBIENT BIZNESI RR. FROSINA PLAKU, TIRANË

€ 66.000,00
 • 1
Numri References
RF727974
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Rruga Frosina Plaku
Kontakt
0697022840
Pershkrimi
Titulli
SHITET AMBIENT BIZNESI RR. FROSINA PLAKU, TIRANË
Lloji prones
Dyqan
Siperfaqa
45 m
Siperfaqa totale
65 m
Gjendja
Bosh pa mobiluar
Tualete
1
Garazh
Jo
Kati
1
Rikonstruktuar
Po
Ashensor
Jo
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Ndodhet ne kompleksin Kontakt ne mes te pallateve, dhe eshte vend i favorshem e shume i kerkuar, si nje nder komplekset me te mira te Tiranes. Ambienti ka dalje si nga ish-parku ashtu edhe ne Rr. Artan Lenja. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni ☎️069 702 2840
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 57 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Rruga Frosina Plaku) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto