Shitet ambjent magazine

€ 45.000,00
 • 1127 m
Numri References
RF973685
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Misto Mame
Kontakt
0697264350
Pershkrimi
Titulli
Shitet ambjent magazine
Lloji prones
Magazine
Tipi
2+1
Siperfaqa
127 m
Siperfaqa totale
127 m
Gjendja
Bosh pa mobiluar
Çmimi m/2
€ 354,3
Tualete
1
Garazh
Jo
Kati
1
Rikonstruktuar
Jo
Ashensor
Po
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet ambjent magazine ne Misto Mame i pershtatshem dhe per garazh.
Siperfaqa e tij eshte 127 m2 i pasur me hipoteke.
Ka hyrje te vecante nga garazhet dhe nga pallati.
Eshte i pajisur me sistem alarmi
Cmimi 45.000 euro. Kontakto 0697264350. Ju mirepresim.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 674 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, , Misto Mame) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto