Shitet ambjent sherbimesh per 1300 eu/m2,Astir., Tirana

€ 00
 • 1280 m
Numri References
RF151094
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
Astir,prane Urban Caffe
Kontakt
0697264350
Pershkrimi
Titulli
Shitet ambjent sherbimesh per 1300 eu/m2,Astir.
Lloji prones
Ambient Biznesi
Siperfaqa
280 m
Siperfaqa totale
280 m
Çmimi m/2
€ 1.300
Tualete
1
Garazh
Jo
Kati
1
Rikonstruktuar
Jo
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Shitet Ambjent sherbimi 280 m2 kati 1 dhe 70 m2 kati 0.
Ndodhet ne zonen e Astirit prane Urban Caffee
Eshte me hipoteke.
Cmimi eshte 1300 euro i diskutueshem.
Aktualisht i dhene me qera.
per me shume informacion kontaktoni ne nr : 069 72 64 350.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1130 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Astir,prane Urban Caffe) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto