Quantcast

Shitet,Ambjent,Unaza e Re

€ 73.000,00
 • 2
Numri References
RF147626
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Unaza e Re
Kontakt
0697015478
Pershkrimi
Titulli
Shitet,Ambjent,Unaza e Re
Lloji prones
Ambient Biznesi
Siperfaqa
53 m
Siperfaqa totale
53 m
Gjendja
Bosh pa mobiluar
Tualete
2
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Shitet ambjent ne Unaze Te Re,perballe kompleksit Molla. Ndodhet në katin 0 dhe ka sipërfaqe 53.3 m2 . Ambjenti disponon: •Hapesira te bollshme •Hyrje te dedikuar • 2 Tualete • Buze rruge • Fasade xhami • Sistem Kondicionimi • Spote ndricimi • Opsion ideal investimi •Me hipoteke •Për ta vizituar na kontaktoni!
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 72 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Unaza e Re) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto