Shitet Ambjent zyrash ne zonen e Astirit, Tirana

€ 00
 • 2170 m
Numri References
RF384323
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
Astir,prane Urban Caffe
Kontakt
0697264350
Pershkrimi
Titulli
Shitet Ambjent zyrash ne zonen e Astirit
Lloji prones
Zyra
Siperfaqa
170 m
Siperfaqa totale
170 m
Çmimi m/2
€ 700
Tualete
2
Garazh
Jo
Kati
1
Rikonstruktuar
Jo
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Shitet ambjent zyrash ne zonen e Astirit prane Urban caffee.
Ka siperfaqe 170 m2.
Ndodhet ne Katin 1 dhe me akses nga pallati dhe me vete.
Ambjenti eshte i ndare ne 4 zyra dhe 2 tualete.
Hipoteka ne proces.
Cmimi eshte 700 euro/m2.
Per me shume informacion kontaktoni ne nr : 069 72 64 350.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 836 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Astir,prane Urban Caffe) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto