Shitet Bar Caffe dhe Piceri ne Astir!, Tirana

€ 370.000
 • 1198 m
Numri References
RF403333
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
Astir
Kontakt
0697264350
Pershkrimi
Titulli
Shitet Bar Caffe dhe Piceri ne Astir!
Lloji prones
Bar
Siperfaqa
198 m
Siperfaqa totale
198 m
Gjendja
E mobiluar
Çmimi m/2
€ 00
Tualete
1
Garazh
Jo
Kati
1
Rikonstruktuar
Jo
Ashensor
Jo
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet Bar caffe dhe piceri.
Ka siperfaqe 198 m2.
Disponon ambjent te jashtem te shfrytezueshem nga biznesi rreth 300 m2. Objekti disponon te gjitha pajisjet e barit dhe te picerise.
Eshte totalisht i mobiluar.
Ambjenti i jashtem i rrethuar me xham ne menyre bashkekohore dhe i mbuluar me nje tende luksoze.
Hipoteka eshte ne proces.
Cmimi 370.000 euro.
Per me shume informacion kontaktoni ne nr : 069 72 64 350.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1497 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Astir) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto