SHITET BIZNESI I NJE SUPER LOKALI KINOSTUDIO

€ 11.000,00
 • 200 m
Numri References
RF140882
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
kinostudio buze rruge
Kontakt
0694273672
Pershkrimi
Titulli
SHITET BIZNESI I NJE SUPER LOKALI KINOSTUDIO
Lloji prones
Bar
Siperfaqa
200 m
Siperfaqa totale
215 m
Gjendja
E mobiluar
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Ne zonen e Kinostudios , buze rruge kryesore shitet biznesi i nje super lokali i kompletuar modern, me siperfaqe 200 m2 + 15 m2 verande.Lokali jepet me qera 200.000 leke te reja/muaj si dhe biznesi shitet per 11.000 euro i PADISKUTUESHEM.Lokali ka nje pune standarte mjaftueshem te kenaqshme por shitet per arsye emigrimi dhe jo menaxhimi

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672 / 069 54 04 636 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 858 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, , kinostudio buze rruge) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto