Quantcast

SHITET DYQAN 34M2 NE PLAZH ILIRIA!

€ 37.500,00
Numri References
RF156727
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Durresit
Shteti Level 2
Durrës
Adresa
PLAZH ILIRIA
Kontakt
0355674091000
Pershkrimi
Titulli
SHITET DYQAN 34M2 NE PLAZH ILIRIA!
Lloji prones
Dyqan
Siperfaqa
34 m
Siperfaqa totale
34 m
Gjendja
E Perdorur
Garazh
Jo
Kati
1
Rikonstruktuar
Jo
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Shitet ambjent biznesi ne Plazh Iliria shume prane rruges kryesore.
Siperfaqja totale e prones eshte 34m2 dhe krijon mundesin per zhvillimin e aktiviteteve te ndryshme.
Per me teper informacion ju lutem na kontaktoni.

 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 52 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Durresit, Durrës, PLAZH ILIRIA) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto