shitet dyqan ne ELBASAN

€ 168.000,00
 • 1
Lokaliteti
Kontakt
0683463309
Pershkrimi
Titulli
shitet dyqan ne ELBASAN
Lloji prones
Dyqan
Siperfaqa
60 m
Siperfaqa totale
60 m
Gjendja
E Re
Çmimi m/2
€ 2.800,00
Tualete
1
Garazh
Jo
Kati
1
Rikonstruktuar
Po
Viti ndertimit
2016
Ashensor
Jo
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet ne ELBASAN dyqan 60 m2,perball Neptun.I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti.Dyqani eshte i rinovuar ne vitin 2016,aktualisht me qera deri ne fund te vitit 2018,dhe me mundesi rinovimi per nje periudhe 5 vjecare.Ka ambiente shitje,zyre,magazine,dhe tualeti.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1036 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address () via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto