Quantcast

SHITET DYQAN NË LAÇ

€ 40.000,00
 • 1
Numri References
RF108619
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Lezhes
Adresa
lagjja 2, Lac
Kontakt
0692048884
Pershkrimi
Titulli
SHITET DYQAN NË LAÇ
Lloji prones
Dyqan
Siperfaqa
54 m
Siperfaqa totale
54 m
Tualete
1
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Shitet dyqan në Laç.Sipërfaqe 53.7 m2.Prona ndodhet tek lagjja 2.Mund të shfrytëzohet si farmaci, klinikë, zyrë, parukeri, dyqan etj.Para dhe mbrapa saj ka hapësirë të mjaftueshme për ta përdorur edhe me tavolina nëse bëhet lokal.Çmimi është 40000 € / total.Për më shumë informacion na kontaktoni: 0692048884.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 57 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Lezhes, lagjja 2, Lac) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto