Quantcast

SHITET DYQAN NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE

Lek 6.000.000,00
 • 1
Numri References
RF206143
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Fierit
Shteti Level 2
Lushnje
Adresa
gafurr muco
Kontakt
0697032244
Pershkrimi
Titulli
SHITET DYQAN NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE
Lloji prones
Dyqan
Tipi
1+1
Siperfaqa
1 m
Siperfaqa totale
31 m
Gjendja
Bosh pa mobiluar
Çmimi m/2
€ 1,00
Tualete
1
Garazh
Jo
Kati
1
Rikonstruktuar
Jo
Viti ndertimit
2001
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Shitet dyqan në lagjen Gafurr Muço, Lushnje.
Sipërfaqa totale është 31 m², e organizuar në 1 dhomë dhe 1 tualet dyqani ndodhet në kryqëzimin e Lulishtes.
Çmimi i shitjes është 6 000 000 Lekë / Total. Pë më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni ☎️ 069 703 2244
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 26 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Fierit, Lushnje, gafurr muco) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto