Quantcast

Shitet,Hotel,Kinostudio

€ 2.500.000,00
Numri References
RF117732
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Kinostudio
Kontakt
0694642279
Pershkrimi
Titulli
Shitet,Hotel,Kinostudio
Lloji prones
Hotel
Siperfaqa
1300 m
Siperfaqa totale
1300 m
Gjendja
E mobiluar
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Hoteli ndodhet në një zonë të favorshme,në Kinostudio.Hoteli është 2 katësh dhe ka dhoma të arreduara me stil modern.Hoteli ka Bar-Restorant,i cili ka arredim të këndshëm dhe verandë të bollshme.Secila prej dhomave ka hapësirë,garderobë dhe nga një tualet.Hoteli ka hapësira të mjaftueshme për disa poste parkimi dhe një sipërfaqje të përgjithshme prej 1300m2.Hoteli ka klientelë të ngritur prej kohësh.Hoteli është një opsion ideal investimi.Për ta vizituar na kontaktoni!
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 94 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Kinostudio) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto