Quantcast

SHITET LOKAL NE ZONEN E ' ISH EKSPOZITES ' NXITONI

€ 240.000,00
Numri References
RF190037
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
PRANE ISH EKSPOZITES
Kontakt
0682017333
Pershkrimi
Titulli
SHITET LOKAL NE ZONEN E ' ISH EKSPOZITES ' NXITONI
Lloji prones
Ambient Biznesi
Siperfaqa
120 m
Siperfaqa totale
120 m
Gjendja
E mobiluar
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Shitet Lokal BAR-KAFE i arreduar ne nje nga zonat me elitare ne TIRANE, prane ISH EKSPOZITES ne katin e 1 te nje pallati te vjeter.
Lokali ka gjithashtu dhe nje VERAND prej 30m2 ne pronesi te bashkise.
Ambienti eshte i investuar dhe aktualisht eshte ne gjendje pune me nje klientele te rregullt.
Mund te shihet si nje investim i mire pasi ne kete zone cmimet jane ne rritje.
Siperfaqja eshte 70m2 me certifikat te rregullt pronesie + 20m2 ne proces legalizimi.
( TOTAL 90m2 )
Cmimi eshte vetem 240.000 euro prandaj nxitoni.

Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni.
REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1
Tirana, Albania
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 64 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, PRANE ISH EKSPOZITES) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto