Quantcast

Shitet Njesi Biznesi kati 0, Rruga e Kavajes

€ 1.314.000,00
 • 1
Numri References
RF156490
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Kontakt
0684794005
Pershkrimi
Titulli
Shitet Njesi Biznesi kati 0, Rruga e Kavajes
Lloji prones
Apartament
Siperfaqa
263 m
Siperfaqa totale
263 m
Gjendja
E Re
Tualete
1
Garazh
Po
Rikonstruktuar
Po
Ashensor
Po
Pershkrimi
Shitet njesi biznesi tek Tirana Garden Building ne rrugen e Kavajes. Ambjenti ka pamje nga rruga kryesore.Njesia ndodhet ne katin perdhese(0), e cila ka nje siperfaqe 262.8M2 dhe cmimi i shitjes eshte 1.314.000€.Per me shume info mos hezitoni te na kontaktoni!
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 49 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto