Quantcast

Shitet Njesi Biznesi ne Katin 0, Katin -1dhe +1

€ 2.457.400,00
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Kontakt
0684794005
Pershkrimi
Titulli
Shitet Njesi Biznesi ne Katin 0, Katin -1dhe +1
Lloji prones
Ambient Biznesi
Siperfaqa
1100 m
Siperfaqa totale
1000 m
Gjendja
E Re
Garazh
Po
Kati
1
Rikonstruktuar
Jo
Ashensor
Po
Pershkrimi
Shitet njesi biznesi tek Tirana Garden Building ne rrugen e Kavajes.Njesia perbehet ne tre ambjente ose 3 kate qe pefshihet kati -1,0 dhe kati i pare.godina ka 24 Kate.Objekti eshte ne proces hipotekimi.Ambjenti ka pamje nga rruga kryesore.Njesia organizohet si me poshte:

Kati 0:

Siperfaqja e njesie kati (0): 175.4M²

Siperfaqja e perbashket:93.2M²

Verande:202M²
Cmimi kati (0):1.235.560€

Siperfaqe totale Kai (0) eshte:470.6M²

Kati 1:

Siperfaqja e njesie kati (1): 130.4M²

Siperfaqja e perbashket:61M²

Siperfaqja e Gjelber: 3M²

Siperfaqe totale Kai(1):197.4
Cmimi kati (1):699.840€

Kati -1:

Siperfaqja e njesise kati (-1):435M²
Cmimi kati (-1):522.000€

SIPERFAQJA TOTALE E NJESISE ESHTE 1100M² CMIMI NE TOTAL:2.457.400€

Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni!!!
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 52 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto