Quantcast

Shitet njesia tregtare(restorant+prone) ne Tirane!

€ 498.750,00
 • 1
Numri References
RF106564
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Shallvaret
Kontakt
0698884801
Pershkrimi
Titulli
Shitet njesia tregtare(restorant+prone) ne Tirane!
Lloji prones
Ambient Biznesi
Siperfaqa
143 m
Siperfaqa totale
143 m
Gjendja
E mobiluar
Çmimi m/2
€ 3.500,00
Tualete
1
Garazh
Jo
Kati
1
Rikonstruktuar
Jo
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Shitet njesia tregtare (restoranti + prona), ne zemer te Tiranes.

Shitet biznesi, ne zonen e Shallvareve. Biznesi ka nje historik shume vjeçar dhe nje siperfaqe prej 142.5 m2.

Njesia aktualisht eshte e dhene me qera, si restorant Kinez (viti i dyte i kontrates).

Cmimi: 3500€/m2 i diskutueshem.

Per me teper informacion: 0698884801 / 0676015000.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 122 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Shallvaret) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto