Shtepi + toke per biznes ne shitje ne Kamez

€ 650.000,00
 • 3810 m
Numri References
RF175372
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Bulevardi Blu
Kontakt
0673333381
Pershkrimi
Titulli
Shtepi + toke per biznes ne shitje ne Kamez
Lloji prones
Vila
Siperfaqa
810 m
Siperfaqa totale
2100 m
Tualete
3
Garazh
Po
Rikonstruktuar
Jo
Viti ndertimit
2009
Ashensor
Jo
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Vila gjendet buze rruges kryesore Bulevardi Blu ne Kamez, Tirane.
Toka ka siperfaqe totale prej 2100 m2 dhe shtepia prej 810 m2 ndertim. Te pajisura me certifikate pronesie dhe me leje ndertimi.
Perpara viles do te gjeni oborrin ne te cilin parkohen makina, me pas shtepia prej 3 kate dhe mbrapa saj oborr dhe kapanon.
Cdo kat i viles ka siperfaqe 270 m2 dhe ka lartesi 3.5 meter.
Aktualisht, cdo kat funksionon per biznese te ndryshme dhe kapanoni eshte i leshuar me qira.
Ne saje te vendndodhjes, prona vlen shume mire per qellime biznesi, si: hotel, banke, restorant, klinike mjekesore, spital, shkolle private, punishte, etj.
Cmimi: 650'000 euro Informacion: agjensi imobiliare Jona 067333 3381

 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 993 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, , Bulevardi Blu) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto