Quantcast

Tirane, shes hotel 860 m² 1.200.000 Euro (Astir)

€ 1.200.000,00
 • 16
Numri References
RF212291
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Unaza e re
Kontakt
0694030502
Pershkrimi
Titulli
Tirane, shes hotel 860 m² 1.200.000 Euro (Astir)
Lloji prones
Hotel
Siperfaqa
860 m
Siperfaqa totale
860 m
Gjendja
E mobiluar
Tualete
16
Garazh
Po
Rikonstruktuar
Jo
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Shitet Apartament cilesor ne zonen e Liqenit, prane diges. Siperfaqe totale e apartamentit eshte 97 m2. Kati 5 ne objekt. Perbehet nga salloni+gatim, 2 dhoma gjumi, 1 banjo dhe ballkon. Punime shume cilesore Sistem kapote. Fasade e ventiluar, Izolim akustik, dritare plastike etj. Cmimi: 154.000 Euro.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 75 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Unaza e re) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto