Quantcast

Tirane, Shitet Hotel 1.000 m2, 1.7 Mln Euro

€ 1.700.000,00
Numri References
RF102188
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Bulevardi Bajram Curri
Kontakt
0694030502
Pershkrimi
Titulli
Tirane, Shitet Hotel 1.000 m2, 1.7 Mln Euro
Lloji prones
Apartament
Siperfaqa
1000 m
Siperfaqa totale
1000 m
Gjendja
E Re
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Hoteli ka 12 dhoma dhe 2 apartamente, me nje kapacitet prej 35 personash, me siperfaqe totale 1000 m2 . Hoteli zhvillohet ne 4 kate, respektivisht ndare ne : -Kati perdhe - Recepsion, holl pritje, kuzhine e vogel gatimi dhe nje salle ngrenie me siperfaqe 120 m2 -Kati i pare - 8 dhoma gjumi me siperfaqe totale 240 m2 -kati i dyte - 4 dhoma gjumi dhe nje apartament me siperfaqe totale 180 m2 -Kati i trete - 2 apartamente me siperfaqe 60 m2 -Kati nentoke - Ambient me siperfaqe 250 m2, i pa investuar,te cilin ne projektin qender SPA ne funksion te hotelit . Cmimi: 1.700.000 Euro. Me hipoteke te rregullt. Mundesi kreditimi nga bankat 70% te vleres.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 85 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Bulevardi Bajram Curri) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto