Quantcast

Apartament 1+1 i mobiluar per QIRA VJETORE-Vlore

€ 3.000,00
 • 178 m
Numri References
RF713414
Lokaliteti
Adresa
Vlore, afer "Liros"
Kontakt
0694098578
Titulli
Apartament 1+1 i mobiluar per QIRA VJETORE-Vlore
Periudha e Qerase
Per Vit
Cmimi per nate
€ 8,3
Siperfaqa totale
78 m
Siperfaqa
78 m
Tualete
1
Numri i dhomave
1
Sherbime
Sherbime
 • Internet
 • Ashensor
 • Disponushme per evente
 • Varese Rrobash
 • Per familje me femije
 • Shampo
 • TV
 • TV IPTV OSE Kabllor
 • Tharese Flokesh
 • Hyrje Private
 • Hekur Herkurosje
 • Parkim Falas ne rruge
 • Kondicioner
Pershkrimi
Pershkrimi
Apartament 1+1 FANTASTIK i disponueshëm MENJEHERE!!!
NXITONI!!!
Ndodhemi në një apartament pjesë të një objekti rezidencial në një nga zonat më të preferuara të bregdetit te Vlorës. Pse është zona më e preferuar? Thjesht sepse jeni vetëm 5 minuta larg Tunelit dhe fillimit te Pedonales, por dhe 2 minuta larg aktiviteteve atraktivë më në zë si Restorant “Mandarine” apo dhe Hotel ”Liro”.
Habitat propozon!
Kompromisi i të pushuarit afër qytetit dhe vetëm 5 minuta larg plazheve më atraktivë të Vlorës është ky apartament i ri i cili SOT prezantohet eskluzivisht për ju.
Apartamenti ofron ambjente funksionale të mobiluara estetikisht bukur.
Organizimi: korridor hyrës, ambjent dite me kënd gatimi dhe ngrënie, divan modern i cili transformohet në një krevat komod, dhomë gjumi matrimoniale me krevat dhe dollap të madh, tualet me dritare i plotësuar nga të gjitha shërbimet. Apartamenti ka një ballkon fantastik me pamje nga deti ku mund të kaloni momente qetësie gjatë orëve të ndryshme.
Për më shumë informacione ose rezervime kontaktoni: ☎️ 0694098578
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 363 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Vlore, afer "Liros") via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto