Apartament me qera ditore ne bllok

€ 50
 • 292 m
Numri References
RF396195
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Adresa
Rruga Brigada e VIII, Tirana, Albania
Kontakt
0692787962
Titulli
Apartament me qera ditore ne bllok
Periudha e Qerase
Per Natë
Cmimi per nate
€ 50
Siperfaqa totale
92 m
Siperfaqa
92 m
Tualete
2
Numri i dhomave
3
Sherbime
Sherbime
 • Internet
 • Ashensor
 • Disponushme per evente
 • Varese Rrobash
 • Per familje me femije
 • Shampo
 • TV
 • TV IPTV OSE Kabllor
 • Tharese Flokesh
 • Hyrje Private
 • Hekur Herkurosje
 • Parkim Falas ne rruge
 • Kondicioner
Pershkrimi
Pershkrimi
Apartamenti eshte 92 m2, 2 dhoma dhumi, 2 banja, sallon dhe kuzhine e perbashket, i mobiluar, 2 ashensore, kati 9.

+355693588271
Rezervime
Check In
N/A
Check Out
N/A
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Totali votave: 4
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 3327 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
 • Please sign up or sign in to send a booking request.
 • Ju mund te rezervoni 1 dite minimumi.
 • Ju mund te rezervoni 1 dite maksimumi.
Loading...
Customer Details
* Emer
* Mbiemer
* Nr.Telefonit
* Email
Age
Phone
Persona
Pyetje
By clicking "Next" you agree to our Booking Rules and Policies.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Rruga Brigada e VIII, Tirana, Albania) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto