Apartament me qera ditore ne qender te Tiranes

Lek 4.000
 • 170 m
Numri References
RF209380
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Adresa
Rruga e Dibres , Mbrapa 15 kateshit
Kontakt
00355693588271
Titulli
Apartament me qera ditore ne qender te Tiranes
Cmimi per nate
Lek 4.000
Siperfaqa totale
70 m
Siperfaqa
70 m
Tualete
1
Numri i dhomave
2
Sherbime
 • Internet
 • Ashensor
 • Disponushme per evente
 • Varese Rrobash
 • Per familje me femije
 • Shampo
 • TV
 • TV IPTV OSE Kabllor
 • Tharese Flokesh
 • Hyrje Private
 • Hekur Herkurosje
 • Parkim Falas ne rruge
 • Kondicioner
Pershkrimi
Jepet apartament me qera ditore ne qender te Tiranes, ne krah te 15 Kateshit.
Apartamenti eshte 1+1 ku ka te perfshira dhome gjumi me krevat dopio plus nje portativ, kuzhine me te gjitha pajisjet, dush dhe cdo facilitet tjeter.
Cdo ambjent ka kondicioner.
Cmimi eshte 4000 lek nata.
Per me teper kontaktoni ne nr KONTAKT +355693588271
(Whatsapp,Viber,Telegram,Line)
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 4.4
  • Totali votave: 37
 • Raporto probleme në njoftim
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 17609 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Kushtet e Kredisë
Shuma e Kredisë
Lek
Kohëzgjatja
Vite/Muaj
Norma Interesit
%
Data e parë e pagesës
Reset
Pagesat
Plotësoni në formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Programi per shlyerjen e Kredise
Nuk ka komente të shtuara
Shto Koment
Autori *
Title *
Rating
Shkruaji një mesazh *
Captcha *
Legjenda
 • Available
 • Rezervuar
 • Data e ardhjes
 • Datat e ikjes
 • Ne Aprovim
 • E pa disponueshme
Kufiri Cmimit
 • Lek 4.500
  30.05.2016 - 31.08.2016
 • Lek 4.000
  01.09.2016 - 01.06.2017
Kalendari Rezervimeve
Detajet e Rezervimit
Rezervim Hapi 2
* Emer
* Mbiemer
* Nr.Telefonit
* Email
Cancel
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Rruga e Dibres , Mbrapa 15 kateshit) via Google street view due to Google street view doesn't have data for this address.
Shkruaj Raportin Tend
Shkruaji një mesazh *
Anëtaresohu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto