Quantcast

Apartament me qera ditore tek stacioni i Strenit

Lek 4.500,00
 • 195 m
Numri References
RF675855
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Rruga Bulevardi Zogu i I
Kontakt
0693588271
Titulli
Apartament me qera ditore tek stacioni i Strenit
Periudha e Qerase
Per Natë
Cmimi per nate
Lek 4.500,00
Siperfaqa totale
95 m
Siperfaqa
95 m
Tualete
1
Numri i dhomave
2
Sherbime
Sherbime
 • Internet
 • Ashensor
 • Disponushme per evente
 • Varese Rrobash
 • Per familje me femije
 • Shampo
 • TV
 • TV IPTV OSE Kabllor
 • Tharese Flokesh
 • Hyrje Private
 • Hekur Herkurosje
 • Parkim Falas ne rruge
 • Kondicioner
Pershkrimi
Pershkrimi
Apartamenti me qera ditore ndodhet ne qender te Tiranes, ne Bulevardin Zogu I(direkte ne trotuar).
Apartamenti ka 2 dhoma ,2 tualete, dhome ndenje, kuzhine, ballkon dhe depo. Njera dhome me krevat dopio dhe dhoma tjeter me 2 krevate tek. Cdo ambient eshte i pajisur me kondicioner dhe apartamenti ka kuzhine me te gjitha pajisjet dhe te gjitha facilitetet. Ndertesa ka ashensor dhe security 24h.
Rezervime
Check In
N/A
Check Out
N/A
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
 • Please sign up or sign in to send a booking request.
 • Ju mund te rezervoni 1 dite minimumi.
 • Ju mund te rezervoni 1 dite maksimumi.
Loading...
Customer Details
* Emer
* Mbiemer
* Nr.Telefonit
* Email
Age
Phone
Persona
Pyetje
By clicking "Next" you agree to our Booking Rules and Policies.
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Rruga Bulevardi Zogu i I) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto