Quantcast

Apartament Modern me qera ditore tek rr.Kavajes

Lek 4.500,00
 • 170 m
Numri References
RF527072
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Rruga Kavajes
Kontakt
00355693588271
Titulli
Apartament Modern me qera ditore tek rr.Kavajes
Periudha e Qerase
Per Natë
Cmimi per nate
Lek 4.500,00
Siperfaqa totale
75 m
Siperfaqa
70 m
Tualete
1
Numri i dhomave
2
Sherbime
Sherbime
 • Internet
 • Ashensor
 • Disponushme per evente
 • Varese Rrobash
 • Per familje me femije
 • Shampo
 • TV
 • TV IPTV OSE Kabllor
 • Tharese Flokesh
 • Hyrje Private
 • Hekur Herkurosje
 • Parkim Falas ne rruge
 • Kondicioner
Pershkrimi
Pershkrimi
Shtepia ndodhet ne nje nga rruget kryesore te Tiranes, ne rrugen e Kavajes prane rruges se Ambasadave perballe me kishen katolike . Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ne nje lagje mjaft te qete . Apartamenti ofron kushte mjaft komode .Ai ka nje ambjent modern ndejtje ,nje dhome gjumi dhe nje banjo.Apartamenti ofron akomodim per 4 persona .
Prane apartamentit ndodhen supermarkete , bare restorante dhe sherbime te tjera .
Apartamenti ka nje pozicion mjaft strategjik pasi ndodhet 400 metra larg nga qendra e Tiranes dhe ne cdo atraksion te qytetit mund te shkohet ne kembe .
Ne rrugen e Kavajes ka mjete transporti si Taxi ose linje autobusi.
Kontakt : +355693588271
Mund te shkruani dhe ne whatsapp, viber, telegram etc
Rezervime
Check In
11:30 am
Check Out
12:00 pm
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 4.5
  • Totali votave: 75
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
 • Please sign up or sign in to send a booking request.
 • Ju mund te rezervoni 1 dite minimumi.
 • Ju mund te rezervoni 31 dite maksimumi.
Loading...
Customer Details
* Emer
* Mbiemer
* Nr.Telefonit
* Email
Age
Phone
Persona
Pyetje
By clicking "Next" you agree to our Booking Rules and Policies.
We were unable to find the requested address (Albania, Rruga Kavajes) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto